Gitara Phoebe czy pizza Joey’a?

To absolutny must have dla wszystkich fanów serialu „Przyjaciele”. Na polskim rynku ukazała się właśnie specjalna edycja planszówki Monopoly Przyjaciele, która przeniesie nas wprost do Nowego Jorku.

Podczas gry wcielimy się w wybraną postać z paczki. Do wyboru mamy pionki: torebkę Rachel, dinozaura Rossa, swetrową kamizelkę Chandlera, gitarę Phoebe, pizzę Joey’a oraz czapkę kucharską Moniki. Każdy obrót wokół planszy (Pivot!) pozwoli odkryć na nowo najlepsze momenty z serialu – zaczynając od tego ze świątecznym pancernikiem, przez ten z olbrzymim urządzeniem do poszturchiwania aż do tego ze ślubem Moniki i Chandlera! Gra zapewnia nam też „przeniesienie się” w ulubione miejscówki Przyjaciół. Jej zasady są podobne do tych obowiązujących w klasycznej wersji gry Monopoly.

Toruńska kawiarnia Central Coffee Perks Toruń, w której możecie poczuć się jak bohaterowie serialu „Friends”, planuje nabycie tej planszówki. Siedząc na słynnej pomarańczowej kanapie i popijając kawę będziecie zatem mogli na nowo przeżyć najzabawniejsze momenty z Przyjaciółmi.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *