Nowe życie… nowohuckich foteli ;-)

Były świadkami gromkich wybuchów śmiechu podczas występów kabaretów, na niejeden spadła łza wzruszenia podczas lirycznych koncertów i spektakli. Wiernie służyły przez ponad osiem lat. Teraz liczą na nowe życie w wielu nowohuckich (i nie tylko!) mieszkaniach, kawiarniach czy instytucjach. 

Nowohuckie Centrum Kultury w związku z remontem Sceny pozbywa się foteli, które stanowiły jej dotychczasowe wyposażenie.  Na potencjalnych nabywców czeka 550 foteli, które będzie można nabyć w najbliższy czwartek i piątek (23 i 24 sierpnia) w godz. 14-18 za symboliczną cenę – jeden fotel – 5 złotych. W związku z ogromnym zainteresowaniem jedna osoba może zakupić 35 foteli.  Więcej informacji nck.krakow.pl

A później szczęśliwi nabywcy foteli będą musieli popuścić wodze designerskiej wyobraźni i zastanowić się czy lepiej sprawdzą się one w salonie jako idealne siedziska, na których siedząc wygodnie będzie można obejrzeć nie tylko telewizyjne spektakle czy może będą olśniewać gości, znajdując swoje miejsce np. na balkonie czy w ogrodzie? A może zobaczycie je w swojej ulubionej kawiarni? ;-)

fot. nck.krakow.pl