“Wolne ręce” dla rodziców (video)

Meteorolog Susie Martin zachwyciła wielu widzów prowadzając prognozę pogody z udziałem “gościa specjalnego”, czyli jej 21-miesięcznego syna. Amerykanka promowała w ten sposób Międzynarodowy Tydzień Bliskości. A jej towarzysz w tym czasie uznał, że jest to dobry czas na drzemkę. ;-)

Jestem mile zaskoczona wieloma pozytywnymi reakcjami. Cieszę się, że tylu osobom przyniosłam radość. Chcę podziękować wszystkim, którzy poświęcili czas, pisząc do mnie wspaniałe wiadomości. Wiele osób pytało od kiedy noszę tak syna. Otóż od jego narodzin. Chusta jest to nieocenione narzędzie, które pomaga mi zwiększyć więź z synem i ułatwia wykonywanie różnych prac – napisała po programie Susie Martin na łamach Praedictix.com.

Międzynarodowy Tydzień Bliskości jest okazją do promowania zalet noszenia dzieci w chustach, miękkich nosidłach i na rękach oraz bycia blisko każdego dnia, czyli aktywnego spędzania czasu razem z dziećmi. Zwolennicy tej metody wśród zalet wymieniają m.in. zaspokojenie podstawowej potrzeby bliskości dziecka, korzystne wpłynięcie na jego rozwój oraz samodzielność, pomoc w czasie niemowlęcych kolek, w bolesnym ząbkowaniu, przy pierwszych infekcjach i “wolne ręce” dla rodziców.
Więcej informacji znajdziecie tu.

Weekend National Forecast (featuring a special guest!)

Meteorologist Susie Martin and a special guest host your national forecast today. Unfortunately, her assistant was found sleeping on the job… We apologize for the inconvenience….#IBW2018 #babywearing #weather #meteorologist

Opublikowany przez Praedictix Piątek, 5 października 2018

Zobacz także:

Dla dziecka zostańmy razem…