Reżyser, który zmierzył się z filmową legendą! (fotosy z planu)

Wielokrotnie już mówiłam, że wolę kojarzyć się z seksem niż z geriatrią, i moja bohaterka jest „jakby” tego samego zdania i „przyjęła to do aprobującej wiadomości” – podkreśla Ewa Kasprzyk, która ponownie wciela się w postać pani Wolańskiej w komedii „Miszmasz czyli Kogel Mogel 3”.

Padł ostatni klaps na planie filmu kontynuacji przygód bohaterów kultowych komedii „Kogel-mogel” i „Galimatias, czyli kogel-mogel 2”. Po raz kolejny na ekranie zobaczymy Kasię, ekscentryczną rodzinę Wolańskich i innych bohaterów tej kultowej komedii.

Grażyna Błęcka-Kolska po raz pierwszy zagrała Kasię ponad 30 lat temu. Do dziś widzowie wspominają ją z tamtej roli. W najnowszym filmie ma już dorosłego syna i tym razem to on jest źródłem rodzinnych problemów, które rozbawią publiczność. Kobieta nadal mieszka we wsi Brzózki i walczy z niechcianym zalotnikiem Staszkiem Kolasą. Do Polski wraca niespodziewanie jej syn Marcin (Nikodem Rozbicki) i od razu wpada w kłopoty. Chłopak ma pomysł na niecodzienny biznes…

W tym czasie w Warszawie w rodzinie Wolańskich wybucha kryzys. Wolańska (Ewa Kasprzyk) – celebrytka i słynna sekstrenerka – wydaje kontrowersyjną książkę. Jej bliscy – mąż (Zdzisław Wardejn) i córka Agnieszka (Aleksandra Hamkało) – buntują się i uciekają z domu. Postanawiają najpierw odwiedzić Piotrusia (Maciej Zakościelny), który dziś wiedzie wygodne życie u boku żony Marleny (Katarzyna Skrzynecka). Następnie ruszają w nieznane, a finał tej wycieczki znów przejdzie do legendy!

Kordian Piwowarski, reżyser filmu podkreśla, że wiedział, iż mierzy się z legendą:

Nie ma co ukrywać, że wszyscy jesteśmy niezwykle podekscytowani, robiąc ten film. Dla mnie to niezwykle interesujące wyzwanie, tym bardziej że w momencie powstawania pierwszych kultowych części filmu miałem zaledwie dziesięć lat. Pracować z takimi aktorami to zaszczyt. Robimy wszystko, żeby „Miszmasz” sprostał oczekiwaniom widzów – podsumowuje Kordian Piwowarski.

ZOBACZ TAKŻE:

Zbyszko z blokowiska

 

WieleLiter.pl