„Przystanek Alaska” wraca z nowymi i starymi bohaterami

Świetna wiadomość dla fanów miasteczka Cicely na Alasce. Po ponad 23 latach serial o przygodach jego mieszkańców będzie kontynuowany. Stacja CBS zaczęła już prace nad nowym sezonem.

Jak informuje Hollywood reporter, w nowych odcinkach doktor Joel Fleischman (Rob Morrow) wróci na Alaskę na pogrzeb swojego starego przyjaciela, a przy okazji spotka się z byłymi sąsiadami i pozna nowych, ekscentrycznych mieszkańców.

Akcja serialu, wyświetlanego w USA w latach 1990-95, rozgrywała się w liczącym 839 mieszkańców fikcyjnym miasteczku Cicely na Alasce. Głównym bohaterem był młody lekarz dr Joel Fleischman, który przybył na Alaskę, aby odpracować studia medyczne. Początkowo był negatywnie nastawiony do mieszkańców, z czasem bardzo zżył się z miejscowymi. 

Oprócz niego w serialu występowała pilot samolotu Maggie O’Connell (w tej roli Janine Turner), lokalny biznesman i najbogatszy mieszkaniec Maurice Minnifiel (Barry Corbin), radiowiec Chris Stevens (John Corbett), pracujący w sklepie Ed Chigliak (Darren E. Burrows), właściciel restauracji Holling Vincoeur (John Cullum) i jego młoda kochanka Shelly Tambo (Cynthia Geary).W obsadzie nowych odcinków na pewno nie zobaczymy Peg Phillips, czyli właścicielki sklepu Ruth-Anne Miller, która zmarła w 2002 roku.

W Polsce cieszył się ogromną popularnością. Informacja o jego kontynuacji zapewne ucieszy licznych fanów.

ZOBACZ TAKŻE:

Czy ciąg dalszy wreszcie nastąpi?

Fot. Alan Light/flickr

WieleLiter.pl