Na autostradzie zapanował chaos, kiedy z ciężarówki zaczęły wypadać pieniądze (video)

Do nietypowego incydentu doszło na jednej z autostrad w amerykańskim stanie New Jersey. W pewnym momencie otworzyły się tylne drzwi pancernej furgonetki, przewożącej pieniądze i zaczęły z niej wypadać banknoty. Kierowcy wysiadali z samochodów, aby je pozbierać. Chaos spowodował, że doszło do dwóch wypadków.

Jeden dobry Samarytanin zgarnął pieniądze i oddał je strażnikowi – powiedział w rozmowie z NBC News kapitan policji w East Rutherford Phillip Taormina.

Dodał, że ​​każdy kto wziął pieniądze z autostrady, powinien jak najszybciej skontaktować się z policją i oddać je. Nie poniesie wtedy żadnych konsekwencji. Do tej pory z mundurowymi skontaktowało się kilka osób, które chciały je zwrócić. Policjanci podkreślają, że dysponują nagraniami z miejsca zdarzenia i ci, którzy dobrowolnie nie zwrócą gotówki muszą liczyć się z tym, że usłyszą zarzut przywłaszczenia. 

Rzecznik firmy Brink’s Co., będącej właścicielem ciężarówki, potwierdził, że doszło do tego nietypowego zdarzenia i że jest ono w tej chwili badane.

ZOBACZ TAKŻE:

Kilkadziesiąt tysięcy złotych w paczce po chipsach i w zamrażarce!

Dodaj komentarz

WieleLiter.pl