Koniecznie chciał zostać „celebrytą”. Czy zyska ogólnopolską sławę? ;-) (video)

38-latek z Krasnegostawu najwyraźniej postanowił sprawdzić jak działa Warholowskie „15 minut sławy” i przed kamerą miejskiego monitoringu zrobił niecodzienne show. Najpierw pokazywał ręką niezbyt kulturalne gesty, a następnie zdjął spodnie i wypiął tę część ciała, gdzie plecy tracą swą szlachetną nazwę.

Do zdarzenia doszło 11 grudnia, ale dopiero 21 grudnia policjanci z Krasnegostawu zdecydowali się opublikować jego wyczyny i dać mu szansę zaprezentować się szerszej publiczności. Jak szczegółowo komentują mundurowi, jeden z mieszkańców postanowił zostać „gwiazdą filmową”. Swoje umiejętności aktorskie prezentował przed kamerą monitoringu miejskiego. Mężczyzna w samo południe wyciągnął w stronę kamery dłoń z wyprostowanym środkowym palcem. Następnie wszedł na trawnik, gdzie zdjął spodnie i wypiął w kierunku kamery gołe pośladki. Po chwili odszedł kilka kroków i obnażył się ponownie. W tym czasie tuż obok przechodziły postronne osoby.

Oczywiście policjanci nie mieli najmniejszych trudności z ustaleniem personaliów „aktora”. Jest on dobrze znany miejscowym funkcjonariuszom. 38—letni mieszkaniec Krasnegostawu usłyszał już zarzut dopuszczenia się publicznie nieobyczajnego wybryku. O wysokości kary zadecyduje sąd.

ZOBACZ TAKŻE:

Poczuła “magię” świąt w niecodzienny sposób. Teraz będzie tłumaczyć się przed sądem

Fot., źródło policja.gov.pl

Dodaj komentarz

WieleLiter.pl