Rysiek z „Klanu” i jego „szemrana” ekipa znowu zbierają siano

Mafia dla psa powraca w wielkim stylu. Znów, w niewyjaśnionych okolicznościach, pojawiają się ONI. Charyzmatyczni. Nieprzeciętni. Nieustraszeni. Zuchwali. Zebrali się, aby we wspaniałym stylu zaprezentować „więzienną” akcję i powiedzieć, co się dzieje ze zwierzętami, kiedy brakuje siana.

Jak podkreślają organizatorzy Fundacja na rzecz zwierząt Przytul Psa, to  najbrutalniejsza kampania społeczna w Polsce. A wszystko po to, aby wesprzeć akcję zbierania funduszy na … siano. Siano, które ogrzeje zwierzęta w schroniskach w mroźne, zimowe noce. Panowie siedzą w pace i cóż … mają ograniczone możliwości finansowe. Jak wiemy, nie są też ani zbyt kulturalni, ani zbyt obyci, ale mają piękne serca. Robią, jak potrafią. Wykorzystują więzienne układy. Sami mają mało, ale zbierają dla tych, co mają jeszcze mniej.

Kiedyś to zwierzęta w żłobie użyczyły siana ludziom, teraz to ludzie mogą odwdzięczyć się zwierzętom. Jak podkreślają mafiosi, nie troszczymy się o to, że nam brakuje siana. Zatroszczmy się o tych, którym brakuje naprawdę. Przy okazji Mafia przypomina, że ci co nie mają siana, też bywają spoko i mogą pomóc zaistnieć akcji w sieci. To dobra świąteczna akcja. Daje do myślenia i podkreśla to, o czym naprawdę powinny być Święta.

Jak masz siano – wpłacaj i udostępniaj. Jak nie masz – pożycz, wpłacaj i udostępniaj. A jak nie masz od kogo – rozumiemy, to tylko udostępnij – podsumowują członkowie Mafii.

Udział w akcji wzięli znani aktorzy: Piotr Cyrwus, Michał Czernecki, Marcin Sztabiński, Bartłomiej Firlet, Bartłomiej Kotschedoff, Wojciech Sadzik oraz Piotr Pacak.

TUTAJ możecie wesprzeć akcję.

Dodaj komentarz

WieleLiter.pl