Pijany konstruktor odpowie przed sądem

Policjanci z łęczyńskiej drogówki zauważyli jadący drogą nietypowy pojazd czterokołowy. Kiedy zatrzymali kierującego do kontroli drogowej, okazało się, że czterokołowiec nie posiadał tablic rejestracyjnych, a “kierowca” nie miał odpowiednich dokumentów. To jednak był dopiero początek problemów 42-letniego mieszkańca Lubelszczyzny, który jak się okazało jest konstruktorem tego pojazdu. Teraz będzie się tłumaczył przed sądem.

Do zdarzenia doszło przedwczoraj przed godz. 15  w miejscowości Kaniwola. Policjanci z łęczyńskiej drogówki zatrzymali kierującego do kontroli drogowej. Czterokołowiec nie posiadał tablic rejestracyjnych i wymaganego ubezpieczenia OC.

To był początek problemów kierującego pojazdem własnej konstrukcji, 42-letniego mieszkańca gm. Cyców. Po sprawdzeniu stanu trzeźwości okazało się, że mężczyzna miał prawie trzy promile alkoholu w organizmie. Ponadto jak ustalili policjanci mężczyzna miał już wcześniej zatrzymane prawo jazdy za kierowanie pojazdem osobowym w stanie nietrzeźwości. Funkcjonariusze poinformowali Ubezpieczeniowy Fundusz Gwarancyjny o niezawartej polisie OC. Wkrótce 42-latek za swój czyn odpowie przed sądem – informują lubelscy policjanci. 

ZOBACZ TAKŻE:

Bezdomni, nieletni?! Nie, to słowaccy turyści! ;-)

 

Dodaj komentarz

WieleLiter.pl