Lśniący uśmiech wart 5 lat odsiadki?!

Kilka dni temu czujny ochroniarz jednego z jarocińskich marketów zauważył jak jedna z klientek chowa coś do swojej torebki. Dyskretnie ją obserwował, a kiedy stwierdził, że wyszła ze sklepu nie płacąc za zabrany towar zainterweniował. Najpierw zatrzymał ją, a później o kradzieży poinformował policję. Jak się okazało kobieta chciała w nietypowy sposób zadbać o promienny uśmiech zarówno swój jak i całej rodziny.

Jak relacjonują policjanci z Jarocina pracownik ochrony jednego z lokalnych marketów zauważył jak jedna z klientek chowa coś do swojej torebki. Mężczyzna zwrócił uwagę na to, że po schowaniu towaru kobieta udała się w kierunku kas, po czym ominąwszy je wyszła nie uiszczając opłaty za zabrany towar. Chwilę później została ona ujęta przez ochroniarza, który o zdarzeniu poinformował policję.

Jak ustalili na miejscu funkcjonariusze, kobieta z półki zabrała dla siebie i rodziny cztery szczoteczki elektryczne o wartości 799 złotych. Mundurowi odebrali sprawczyni kradzieży jej fanty i przekazali personelowi sklepu. Kobieta, 37-letnia mieszkanka Jarocina trafiła natomiast do miejscowej komendy.

Tam śledczy przedstawili jej zarzut kradzieży mienia, za które to przestępstwo kodeks karny przewiduje karę pozbawienia wolności na okres do lat pięciu. Kobieta przyznała się do zarzucanego jej czynu. O jej dalszym losie zadecyduje sąd w Jarocinie.

ZOBACZ TAKŻE:

Przychodzi złodziej na komisariat…

Fot., źródło policja.gov.pl

Dodaj komentarz

WieleLiter.pl