Policjanci ku przestrodze prezentują zdjęcia z tragicznego wypadku drogowego (galeria)

Dziś nad ranem (18 marca) na drodze k-22 kierowca bmw z nieznanych przyczyn uderzył w przydrożne drzewo. Siła uderzenia pojazdu w przeszkodę była ogromna, o czym świadczą zniszczenia samochodu. Młody kierowca nie miał szans i poniósł śmierć na miejscu. Funkcjonariusze przypominają, że wielu tragedii na drodze można uniknąć.

Do wypadku doszło na drodze k-22 pomiędzy miejscowościami Licheń-Strzelce Krajeńskie. To na tym odcinku w poniedziałek, 18 marca przed godziną 4.00 rano kierowca bmw z nieznanych przyczyn uderzył w przydrożne drzewo. Siła uderzenia była na tyle silna, że auto uległo kompletnemu zniszczeniu. Niestety pomimo błyskawicznej interwencji służb, na miejscu zginął młody kierowca. Z uwagi na wypadek droga była nieprzejezdna, a policjanci wyznaczyli objazdy.Około godziny ósmej ruch na tej trasie został przywrócony. Przyczyny tragedii wyjaśniają policjanci i prokurator – wyjaśnia Tomasz Bartos z policji w Strzelcach Krajeńskich.

Funkcjonariusze przypominają, że wielu tragedii na drodze można uniknąć. Podstawową zasadą jest jednak dostosowanie prędkości do obowiązujących przepisów i warunków na drodze. Mundurowi apelują, aby kierowcy byli ostrożni i kierowali się rozsądkiem!

ZOBACZ TAKŻE:

Uratowali kobietę z tonącego samochodu

Fot., źródło policja.gov.pl

1 komentarz do wpisu “Policjanci ku przestrodze prezentują zdjęcia z tragicznego wypadku drogowego (galeria)”

Dodaj komentarz

WieleLiter.pl