Możesz pomóc innym, dzieląc się swoim ubraniem

Porządkując swoją szafę nie wiesz, co zrobić z niepotrzebnymi elementami garderoby? Przede wszystkim niczego nie wyrzucaj. Twoje ubrania i obuwie, mogą pomóc potrzebującym. Odzież, którą uznałeś za niepotrzebną będziesz mógł zapakować do worków, przyszykowanych przez organizatorów akcji “Pomaganie przez ubranie”. 

Zapewne zastanawiasz się jaki jest tego cel. Głównym założeniem ich działalności  jest wsparcie finansowe fundacji charytatywnych, do których trafią pieniądze wygenerowane z zawartości przesłanego worka. Jeśli zatem posiadasz niepotrzebne rzeczy w stanie nadającym się do dalszego użytku, nie wahaj się. Kurier w dogodnym dla Ciebie terminie odbierze od Ciebie bezpłatnie worek.  Pakując rzeczy, koniecznie postępuj zgodnie z wytycznymi zamieszczonymi na grafice poniżej.

Wszystkie rzeczy pochodzące ze zbiórek są dokładnie sortowane i dzielone na 200 kategorii asortymentowych. Następnie są sprzedawane do krajów, takich jak Pakistan, Afganistan, Ukraina, Ghana, Nigeria, Togo, Kenia, Tanzania, Uganda, Indie, w których mniej zamożnych osób nie stać na zakup nowej odzieży i obuwia. Wygenerowane środki finansowe zostaną przekazane na pomoc podopiecznym wskazanej przez Ciebie fundacji charytatywnej. Szczegóły znajdziecie na stronie pomaganieprzezubranie.pl

ZOBACZ TAKŻE:

Ze słoikiem na zakupy

2 komentarze do wpisu „Możesz pomóc innym, dzieląc się swoim ubraniem”

Dodaj komentarz

WieleLiter.pl