Jestem już gotowy, możecie po mnie przyjechać – nietypowy telefon do policjantów

Takie telefony zaskakują i policjantów. Kilka dni temu dyżurny ze szczycieńskiej komendy odebrał nietypowe zgłoszenie. 34-letni mieszkaniec gminy Dźwierzuty w województwie kujawsko-pomorskim zadzwonił do mundurowych z tekstem – Jestem już gotowy, możecie po mnie przyjechać. Okazało się, że mężczyzna jest gotowy do… odbycia kary pozbawienia wolności. 

Na miejsce od razu skierowani zostali policjanci, którzy potwierdzili tę informację. W miejscu zamieszkania zatrzymali poszukiwanego przez Sąd Rejonowy w Szczytnie 34-letniego mieszkańca gminy Dźwierzuty. Mężczyzna został przetransportowany do komendy, skąd następnie zostanie przewieziony do zakładu karnego, gdzie spędzi najbliższe 112 dni za przestępstwo kłusownicze z ustawy o rybactwie śródlądowym.

W kwietniu na dość makabryczny pomysł wpadł 35-letni mieszkaniec gminy Bartoszyce, który wezwał policjantów na interwencję mówiąc, że „wyrżnął pół rodziny”. Mundurowym, którzy przyjechali do jego domu wyjaśnił, że powiedział tak, aby policjanci szybko po niego przyjechali i go zamknęli. Mężczyzna przyznał bowiem, że nie ma już zamiaru się ukrywać i chce odbyć zasądzone mu kary pozbawienia wolności. 35–latek za kratami spędzi najbliższe 2 lata i 6 miesięcy. Całą historię znajdziecie tutaj.

ZOBACZ TAKŻE:

Młodzian chciał oszukać starszą panią, a to ona wykiwała jego

fot., źródło policja.gov.pl

 

 

 

Dodaj komentarz

WieleLiter.pl