„Królowe życia” z nową bohaterką

Dagmara, Rafał, Gabriel, Iza – każdy z nich ma własny sposób realizację swojego snu o sukcesie. Są dalecy od przeciętności – czym u jednych wzbudzają sympatię i podziw, u innych falę krytyki i zazdrości. W kolejnym sezonie do znanych i lubianych “Królowych” dołączy nowa bohaterka Adrianna, która, jak zapowiadają twórcy, od razu zapadnie w pamięć wszystkim widzom.

Jesienią na antenie TTV pojawią się premierowe odcinki „Królowych życia”. Jak czytamy w opisie programu, wszyscy bohaterowie programu żyją według własnego scenariusza i na swoich warunkach. Są dalecy od przeciętności – czym u jednych wzbudzają sympatię i podziw, u innych falę krytyki i zazdrości.

W nowym sezonie widzowie po raz kolejny spotkają się z Dagmarą, jej rodziną i przyjaciółmi, którzy będą ją wspierać po poważnym wypadku samochodowym. W Głogowie, nad związkiem Rafała i Gabriela pojawią się czarne chmury. Zupełnie inaczej potoczą się losy zakochanych, Izy i Patryka, którzy po kilkunastu latach wreszcie powiedzieli sobie sakramentalne „tak”.

Do grona „Królowych życia” w nowym sezonie dołączy Adrianna, właścicielka butiku, która od kilku lat na co dzień mieszka we Wrocławiu. Wcześniej żyła w Niemczech, gdzie wciąż mieszkają jej synowie. Oryginalna, wyrazista, nie do podrobienia… Pokochała tatuaże do tego stopnia, że w przeciągu dwóch lat zajęły 95 procent powierzchni jej ciała.

Emisja premierowych odcinków w piątki i soboty od 6 września o godz. 22.

ZOBACZ TAKŻE:

Jak dobrze znasz serial “Przyjaciele”? (quiz)

Fot., źródło mat. prasowe

Dodaj komentarz

WieleLiter.pl