Egzotyczny gość z nogą w gipsie zawitał do jej mieszkania

Pogoda jeszcze przyjemna, nic więc dziwnego, że wietrzymy swoje mieszkania, wpuszczając do nich trochę odchodzącego lata. Czasami, korzystając z okazji, odwiedzi nas ciekawski komar, czasami zagubiona osa… Jednak takiego gościa nikt się nie spodziewał, a zwłaszcza mieszkanka pięknego, ale raczej nieegzotycznego Mokotowa…

– Zajęta codziennymi obowiązkami zauważyła, że do jej mieszkania wleciała śliczna, zielona papuga. Po chwilowym zaskoczeniu właścicielka mieszkania dostrzegła, że jej egzotyczny gość ma jedna nóżkę… w gipsie. Pani zaopiekowała się nietypowym gościem oraz wezwała Ekopatrol straży miejskiej relacjonują warszawscy mundurowi.

Funkcjonariusze, którzy przybyli na miejsce, delikatnie umieścili papugę w specjalistycznym transporterze i odwieźli do Ptasiego Azylu. Już na miejscu specjaliści potwierdzili, że jest to to papuga Aleksandretta – najpopularniejsza papuga w europejskich hodowlach.

Niestety, ptak nie posiadał żadnych elementów mogących zidentyfikować jej opiekuna i pozostanie pod opieka Ptasiego Azylu.

ZOBACZ TAKŻE:

Nietoperz w mieszkaniu! Co robić?

Fot., źródło Straż Miejska Warszawa

Dodaj komentarz

WieleLiter.pl