Wyruszyli z psem, aby okradać dyskonty

„Złodziejska rodzinka” z Lublina w składzie 57-latek, jego 45- letnia partnerka i jej 20-letni syn tylko jednego dnia okradła cztery dyskonty w Chełmnie. Kradli wszystko co wpadło im w ręce: alkohol, chemię gospodarstwo i artykuły spożywcze. W ręce policjantów z chełmskiej drogówki trafili dopiero w drodze w kierunku domu.

W poniedziałek rano dyżurny komendy miejskiej odebrał zgłoszenie, że w jednym z dyskontów w mieście doszło do kradzieży artykułów. Sprawcy z łupem w ręku wyszli na parking, po czym wsiedli do osobowego pojazdu i jak gdyby nigdy nic odjechali w kierunku Lublina.

Dzięki szybkiemu zgłoszeniu i natychmiastowej reakcji opisywany ford focus został zauważony przez policjantów z drogówki w miejscowości Anusin gm. Siedliszcze. Autem podróżowało dwóch mężczyzn i kobieta. Rodzinie z Lublina towarzyszył również pies. W bagażniku pojazdu policjanci ujawnili skradziony przed chwilą towar. Były to wyroby alkoholowe, chemia gospodarcza oraz artykuły spożywcze – relacjonują lubelscy policjanci. 

Mieszkańcy Lublina zostali zatrzymani. Na podstawie zebranego materiału funkcjonariusze ustalili, że 57-latek, jego 45-letnia partnerka i jej 20-letni syn tego dnia okradli w sumie cztery dyskonty. Zabezpieczone mienie opiewa na kwotę ponad 3 tysięcy złotych.

Sprawcy kradzieży zostali zatrzymani i osadzeni w policyjnym areszcie.Za popełnione przestępstwo grozi im kara do pięciu lat pozbawienia wolności.

ZOBACZ TAKŻE:

Właściciele spali, a złodziej buszował po domu, przebrał się w ubrania gospodarza i odjechał jego autem

Fot., źródło policja.gov.pl

Dodaj komentarz

WieleLiter.pl