Zamknięto go w zafoliowanej skrzynce i zostawiono na pewną śmierć

Nie wiadomo jakie były jego losy i co sprawiło, że ten piesek został zamknięty w skrzyni owiniętej w czarną folię, ale ktoś z pewnością powinien ponieść za to prawną odpowiedzialność. Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami-Oddział w Tarnowie szuka świadków i próbuje ustalić kto jest właścicielem. 

Psiak został znaleziony przy drodze powiatowej w miejscowości Przeczyca-Gmina Brzostek (przy granicy z Gminą Jodłowa) w województwie podkarpackim. Jakiś sadysta zamknął go w skrzyni-szufladzie owiniętej w czarną folię. Zwierzak miał jednak szczęście, bo został znaleziony przez przechodniów. Obecnie przebywa w schronisku w w Wadowicach. Szuka nowych opiekunów i może zapomni o tych traumatycznych przeżyciach. Piesek dostał na imię Ecik, ma około dwóch lata.

Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami-Oddział w Tarnowie poszukuje świadków i próbuje ustalić kto jest właścicielem. 

– Jeśli ktokolwiek posiada jakieś informacje na temat tego zdarzenia lub rozpoznaje psiaka prosimy o telefon pod numer 604 473 804 – apelują członkowie Towarzystwa. 

O sprawie została powiadomiona policja. Za znęcanie się nad zwierzętami grozi mu kara do trzech lat pozbawienia wolności.

Fot. Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami-Oddział w Tarnowie

Dodaj komentarz

WieleLiter.pl