Kot Koralik, który kocha każdego

Do grona podopiecznych Fundacji Bezdomniaki trafił kociak o imieniu Koralik. Ma około 5 miesięcy i jest cudownym chłopaczkiem. Jego wielkim atutem są przepiękne oczy, które wyglądają jak dwa koraliki. Wystarczy raz spojrzeć w te piękne oczka i człowiek jest już zakochany, dodatkowo urzeka swoim różowiutkim noskiem.

Koralik to wielki pieszczoch i przylepa, bardzo lubi być noszonym na rękach i przytulany. Zdarza mi się także wpadać w głośne dyskusje ;-). Poza tym bardzo lubi się bawić. Koralik strasznie mocno kocha ludzi i uwielbia dzieci. Jest idealnym kompanem do kotów i psów, pasuje mu wszystko i wszyscy.

  To kot, który kocha wszystko i wszystkich! Bardzo chcemy, żeby i jego ktoś pokochał taką miłością, jaką on darzy innych. Aby stało się to jak najszybciej, konieczne jest zapewnienie mu profilaktyki, tj. odrobaczania, szczepień, testów przeciw chorobom zakaźnym, czipowania – podkreślają członkowie Fundacji.

Taki “pakiecik startowy” to otwarte drzwi do szybkiej adopcji. Bezdomniaki proszą o wpłaty dla Koralika – niech chłopak szybciutko zamyka do swojego nowego domu! Szczegóły zbiórki znajdziecie na ratujemyzwierzaki.pl/kotkoralik. 

Kontakt w sprawie adopcji znajdziecie tutaj.

O założycielach Fundacji Bezdomniaki

Zaczęło się od przygarniania bezdomnych zwierząt błąkających się po ulicach a następnie znajdowaniu im nowych właścicieli. Takich przypadków było coraz więcej i więcej… Aby móc pomagać także zwierzętom spoza ich miasta, postanowili założyć Fundację. W ten sposób w styczniu 2013 powstała Fundacja Bezdomniaki.  Pomoc i opiekę zapewniają zarówno psom i kotom bezdomnym, jak również kotom wolnożyjącym.

Zwierzęta, które trafiają do Fundacji, to często zwierzęta stare, chore, po ciężkich wypadkach komunikacyjnych i po przejściach  zwierzaki porzucone, bite, katowane, maltretowane przez człowieka. Podopiecznym zapewniają leczenie, zabiegi sterylizacji, wsparcie behawioralne, jeśli jest konieczne i przede wszystkim nowe odpowiedzialne, kochające domy. Każdego roku znajdują rodziny dla ponad 250 zwierząt.

 

Dodaj komentarz

WieleLiter.pl