Jedno z najtrudniejszych zadań Top Model – rozbierana sesja

W domu Top Model pozostało czternastu uczestników. Podczas każdego odcinka czekają na nich nowe wyzwania i nowi goście. Tym razem zdjęcia będą robione na torze wyścigów konnych. Pojawi się tam Maffashion oraz Wujaszek Liestyle. Kolejnym wyzwaniem będzie ścianka wspinaczkowa i zdjęcia pod okiem Kasi Struss. Który z uczestników wypadnie najlepiej podczas rozbieranej sesji?

Na torze wyścigów konnych Maffashion oraz Wujaszek Liestyle wspólnie z Dawidem Wolińskim pomogą uczestnikom przygotować relacje z derb, którą później udostępnią w swoich mediach społecznościowych. Każda z drużyn, pod okiem swojego opiekuna, będzie musiała wykonać trzy zdjęcia, inspirując się najsłynniejszymi wyścigami konnymi w Ascot.

Kolejne zadanie będzie jeszcze bardziej wymagające. Sesja zdjęciowa odbędzie się na ściance wspinaczkowe. Któremu z uczestników uda się jednocześnie pozować i pokonać lęk wysokości?

Na sam koniec finałowa czternastka spotka się z Kasią Struss i Dawidem Wolańskim na planie rozbieranej sesji zdjęciowej. Dla wielu uczestników będzie to jeden z najtrudniejszych momentów w programie. Czy wszyscy odważą się rozebrać przed obiektywem?

Oprócz Joanny Krupy, Marcina Tyszki, Dawida Wolińskiego i Kasi Sokołowskiej w panelu jurorskim gościnnie wezmą udział Kasia Struss oraz Katarzyna Dąbrowska, redaktor naczelna magazyny Glamour. Emisja piątego odcinka już dziś (30.09) o 21:30 na antenie TVN.

ZOBACZ TAKŻE:

„Królowe życia” z nową bohaterką

Źródło, fot.: TVN/Piotr Filutowski

Dodaj komentarz

WieleLiter.pl