Będzie otrzymywał 5 tysięcy miesięcznie przez 20 lat

To było szczęśliwe zakończenie września dla gracza, który zagrał w punkcie Lotto przy ulicy Przemysłowej 15 w Tychach. Dzięki głównej wygranej w Ekstra Pensji będzie on bowiem otrzymywał 5 tysięcy złotych wypłacanych każdego miesiąca przez kolejne 20 lat.

Graczowi do pełni szczęścia wystarczył jeden zakład zagrany na chybił trafił. To pierwsza główna wygrana w Ekstra Pensji w Tychach. A oto liczby wylosowane 28 września w Ekstra Pensji: 8, 19, 21, 32, 35 oraz 4.

Można zagrać o jeszcze wyższą miesięczną „pensję”. Wystarczy zwiększyć stawkę za zawierany zakład. Do wyboru jest gra o 10-, 15-, 20-, 25-,  a nawet 50 tysięcy złotych miesięcznie przez 20 lat. Wyższa stawka to nie tylko szansa na wyższą główną wygraną, ale także odpowiednio do niej zwielokrotnione wygrane niższych stopni. Od 2017 roku, gracz, który zagrał w warszawskiej kolekturze cieszy się „pensją” w wysokości aż 50 tysięcy złotych miesięcznie wypłacaną przez 20 lat. Kolejny, który zagrał w Nowym Sączu  w kwietniu tego roku będzie otrzymywał 20 tysięcy również przez 20 lat. 

ZOBACZ TAKŻE:

Właściciel kuponu wartego ponad 193 milionów złotych odebrał rekordową wygraną

 

Dodaj komentarz

WieleLiter.pl