Trudna nauka chodzenia w szpilkach

W szóstym odcinku programu Top Model uczestnicy wezmą udział w lekcji chodzenia po wybiegu. Wszystko po to, aby swoje umiejętności zaprezentowali później na ruchomym wybiegu. Czy komuś powinie się noga na oczach jurorów i zaproszonych gości?

W domu Top Model nie ma czasu na nudę. Kasia Sokołowska odwiedza uczestników i razem z tancerzem Patrykiem Rożnieckim, organizuje lekcję chodzenia po wybiegu. Tym razem jednak nawet panowie będą musieli spróbować swoich sił zakładając wysokie szpilki. W następnym zadaniu wykorzystają zdobyte umiejętności, aby podjąć próbę przejścia po ruchomym wybiegu. Czy pokonają stres i zaskoczą zgromadzoną na pokazie publiczność? Dodatkowym utrudnieniem będzie brak czasu na próbę.

Aby wykonać kolejne zadanie, uczestnicy pod okiem Michała Piróga wybiorą się do skansenu w Sierpcu. Komu uda się wykonać najlepsze zdjęcie z w malowniczej scenerii? 

W panelu jurorskim tradycyjnie zasiądą Joanna Krupa, Marcin Tyszka, Dawid Woliński i Kasia Sokołowska. Gościem specjalnym odcinka będzie Anna Jagodzińska. Emisję szóstego odcinka zaplanowano na dziś (07.10) o 21:30 na antenie TVN.

ZOBACZ TAKŻE:

Jedno z najtrudniejszych zadań Top Model – rozbierana sesja

Fot.: TVN/ Piotr Filutowski

Dodaj komentarz

WieleLiter.pl