Przelej KRS 0000 338 803 na zdrowie

Podczas tegorocznej, jedenastej już edycji Warszawskiego Festiwalu Piwa poleje się piwo uwarzone specjalnie dla Fundacji Rak’n’Roll. Poprzez zastosowaną w haśle „Nie ma Rak’n’Rolla bez procentów” grę słów Fundacja zwraca uwagę, że do działania potrzebuje procentów, ale innych niż może się wydawać. Potrzebuje dokładnie 1% podatku, który pomoże podopiecznym przejść przez raka. 

Dla podkreślenia istoty przelewania procentów, powstało specjalne piwo bezalkoholowe o nazwie „KRS 0000 338 803”. Ta nazwa to jednocześnie numer KRS, który członkowie Fundacji chcieliby, abyście wpisali w deklaracji podatkowej rozliczając swój PIT w 2020 roku.

Większość z nas spotkała się z rakiem. W ciągu ostatnich trzech dekad, liczba zachorowań na raka wzrosła dwukrotnie , a zgodnie z przewidywaniami ekspertów będzie nadal rosła. Szacuje się, że na nowotwór złośliwy zachoruje w ciągu swego życia co czwarty mieszkaniec Polski . Na szczęście, ciągły rozwój medycyny i intensywne badania sprawiają, że coraz więcej osób wraca do zdrowia, a choroba nowotworowa została uznana chorobą przewlekłą. Im wcześniej jest zdiagnozowana, tym skuteczniejsze leczenie. Przykładowo, pięcioletnie przeżycie w przypadku wczesnych stadiów raka piersi to ok. 90%. Podobnie jest w przypadku czerniaka, skuteczność leczenia tej choroby we wczesnym stadium wynosi ok. 90%. W przypadku raka jądra, sukces terapeutyczny dotyczy niemal 100% chorych zdiagnozowanych we wczesnym stadium. Do osiągnięcia takich wyników jest potrzebna czujność onkologiczna oraz aktywne działania profilaktyczne.

W przełamaniu tabu związanego z działalnością fundacji pomaga hasło zwrócone w stronę procentów. Rak’n’Roll podkreśla, że do szczęścia potrzebne są procenty, jednak inne niż może nam się wydawać. Nie ma Rak’n’Rolla bez procentów, bo 1% to podstawa finansowania działań pomocowych Fundacji. Specjalne piwo dla Fundacji o nazwie „KRS 0000 338 803” uwarzył Browar Inne Beczki. Znajdziecie na stoisku Fundacji podczas Festiwalu. Przelejcie na zdrowie. Więcej o działaniach Fundacji Rak’n’Roll znajdziecie klikając tutaj

Podczas Warszawskiego Festiwalu Piwa odbędzie się licytacja na rzecz Fundacji (szczegóły tu), a więcej informacji o festiwalu znajdziecie w tekście poniżej:

Polskie browary rzemieślnicze zaprezentują swoje najlepsze piwa

Fot., źródło raknroll.pl

Dodaj komentarz

WieleLiter.pl