Top Model: nowy uczestnik w programie!

Szósty odcinek „Top Model” dostarczył wielu emocji. Z programem pożegnały się Magda Karwacka oraz Nikola Furman. Zanim pozostali uczestnicy przystąpią do realizacji kolejnych zadań, przywitają nowego domownika.

Na ostatnim panelu jurorzy zdecydowali, że program opuści Magda Karwacka. Ogromnym zaskoczeniem była decyzja Nikoli Furman, która samodzielnie postanowiła zrezygnować z dalszej rywalizacji. Dla uczestników nie będzie to koniec niespodzianek, bo do domu Top Model wprowadzi się nowa osoba. Jak przywitają ją mieszkańcy?

A jakie zadania przygotowali w tym odcinku jurorzy? Na początek niezwykli goście: Jerzy Owsiak oraz Cleo Ćwiek pomogą uczestnikom w przygotowaniu kampanii społecznej. Nie zabraknie również sesji zdjęciowej. Ta będzie jednak wyjątkowa. Na planie czekać będzie Michał Koterski, który pomoże uczestnikom wcielić się w czarne charaktery z filmów animowanych wytwórni Disney. Zwycięzca otrzyma zaproszenie na premierę filmu „Czarownica 2” z Angeliną Joli w roli głównej.

Na koniec jazda na wrotkach i sesja w stylu disco! Której parze uda się przygotować najlepszy fashion film w stylu lat dziewięćdziesiątych? Uczestnikom pomagać będą Natasza Urbańska i Roksana Węgiel. Emisja siódmego odcinka już dziś (14 października) o 21:30 na antenie TVN.

ZOBACZ TAKŻE:

„Królowe życia” z nową bohaterką

Fot.: TVN/ Bartosz Krupa

WieleLiter.pl