Nietypowy finał poszukiwań 85-letniego grzybiarza

Policjanci z Lubartowa w województwie lubelskim odnaleźli zaginionego 85-letniego mężczyznę, który ciągnikiem rolniczym pojechał do lasu na grzyby. Okazało się, że zaginiony utknął w swoim traktorze. Nie potrafił uwolnić nogi, która utkwiła pomiędzy kolumną kierowniczą a siedziskiem pojazdu. Był wymęczony, wyziębiony i miał problemy z oddychaniem. 

Za pośrednictwem Wojewódzkiego Centrum Powiadamiania Ratunkowego wpłynęło zgłoszenie dotyczące zaginięcia 85-letniego mężczyzny mieszkańca powiatu lubartowskiego, który wybrał się traktorem na grzyby w rejon Lasów Parczewskich i nie powrócił. Mężczyzna leczył się na cukrzycę oraz miał problemy z sercem. Policjanci niezwłocznie rozpoczęli poszukiwania.

– Po kilkunastu minutach odnaleźli w lesie ciągnik rolniczy. Wewnątrz pojazdu znajdował się zaginiony mężczyzna, którego noga utknęła pomiędzy kolumną kierowniczą a siedziskiem pojazdu. Mężczyzna nie mógł w żaden sposób wydostać się z pojazdu. Był wymęczony, wyziębiony i miał problemy z oddychaniem. Policjanci uwolnili mężczyznę z pojazdu i przekazali załodze karetki pogotowia, która po udzieleniu pomocy przetransportowała go do miejsca zamieszkania – relacjonują lubartowscy policjanci.

ZOBACZ TAKŻE:

Zaklinował się w kabinie. “Był śmiertelnie przerażony”

Fot., źródło policja.gov.pl

Dodaj komentarz

WieleLiter.pl