Chcą odczarować stereotypy na swój temat

Bohaterami serii “O tym się nie mówi” są ludzie, którzy każdego dnia na własnej skórze mierzą się ze stereotypami. Mimo, że marzą, tęsknią, przeżywają smutki, przyjaźnią się, kochają i walczą jak każdy człowiek, nie są traktowani tak samo. Do tej grupy należą między innymi osoby z zespołem Downa, drag queens, osoby otyłe czy pary żyjące w związkach homoseksualnych.

TTV od dawna realizuje strategię odczarowywania stereotypów. Po dobrze przyjętej serii „Rinke. Za zamkniętymi drzwiami”, w której zabraliśmy widzów do Monaru, hospicjum, czy Szpitala Tworkowskiego, tym razem na zakończenie sezonu przygotowaliśmy propozycję, która w nieco lżejszej formie pokaże, że inności nie trzeba się wcale bać – komentuje Lidia Kazen, dyrektor programowa TTV.

W każdym odcinku bohaterowie cyklu odpowiedzą na trudne i intymne pytania dotyczące sfery seksualności i różnorodnych społecznych tabu, jednocześnie dzieląc się z widzami swoimi doświadczeniami i wiedzą. Emisja programu na antenie TTV już od 6 listopada, w środy i czwartki o 20:05. W pierwszym odcinku formatu z niewygodnymi pytaniami zmierzą się osoby zmagające się z otyłością. W dalszej części serii oprócz wymienionych powyżej wystąpią również osoby niskorosłe oraz ludzie uzależnieni od medycyny estetycznej.

„Królowe życia” z nową bohaterką

Fot., źródło mat. prasowe TVN

Dodaj komentarz

WieleLiter.pl