Poniósł go urodzinowy melanż! Teraz grozi mu więzienie

Pewien 21-latek z Elbląga chciał zrobić niezapomnianą imprezę urodzinową. Wynajął więc w hotelu pokój i zaprosił gości. Zabawa okazała się wyjątkowo “udana”. Po wszystkim obsługa hotelu oszacowała powstałe szkody na kwotę tysiąca złotych. Mężczyzna odpowie teraz przed sądem za zniszczenie mienia. To jednak nie jest jedyny zarzut jaki usłyszał.

Elbląscy policjanci zatrzymali 21-latka, który przyznał się do spowodowania zniszczeń w hotelowym pokoju. Młody mężczyzna chciał w wyjątkowy sposób uczcić swoje urodziny. W tym celu wynajął w hotelu pokój i zaprosił gości. Po imprezie obsługa hotelu oszacowała powstałe szkody na kwotę tysiąca złotych.

–  To jednak nie wszystko. Funkcjonariusze podczas zatrzymania mężczyzny w mieszkaniu, które wynajmował znaleźli telefon pochodzący z kradzieży. Gdy przeszukano lokal znaleziono tam również foliowe zawiniątko z białą substancją oraz 8 tabletek. Po wykonaniu testów narkotykowych substancja okazała się być amfetaminą w ilości ponad 60 gramów, a tabletki to narkotyk o nazwie ectasy – informują policjanci z Elblągu.

21-latek został zatrzymany w policyjnym areszcie. Teraz odpowie za zniszczenie mienia oraz posiadanie środków odurzających. Może mu grozić kara do 5 lat pozbawienia wolności. Prokurator zastosował wobec mężczyzny policyjny dozór.

ZOBACZ TAKŻE:

O poimprezowym tupocie białych mew

Fot. ma charakter poglądowy. Źródło policja.gov.pl

Dodaj komentarz

WieleLiter.pl