To będą najsłodsze dni w roku?

Udowodniono, że czekolada pozytywnie wpływa na nasze samopoczucie. Nadarza się dobra taka okazja, aby dołączyć do tysięcy szczęśliwych ludzi na dwudniowym, najsłodszym wydarzeniu w środku Warszawy. Pojawią się tam najlepsi producenci słodkości z całego kraju. Twórcy pralin, pasjonaci słodkich wypieków, rzemieślnicy czekolady, mistrzowie ręcznie wytwarzający cukierkowe dzieła.

Istnieją takie w których czekolada leje się strumieniami, a nawet nie ma kalorii! I wchodzi on – Festiwal Czekolady w Pałacu Kultury i Nauki, cały na słodko, pachnąc świątecznym piernikiem i innymi pysznymi łakociami. Już 7-8 grudnia wszyscy, którzy chcieliby wkroczyć w bramy czekoladowego raju znaleźli ku temu najlepszą okazję.

Jak podkreślają organizatorzy, udowodniono, że czekolada pozytywnie wpływa na nasze samopoczucie. Nadarza się jedyna taka okazja, aby dołączyć do tysięcy szczęśliwych ludzi na dwudniowym, najsłodszym wydarzeniu w środku Warszawy. Organizatorzy zebrali najlepszych producentów słodkości z całego kraju. Twórcy pralin, pasjonaci słodkich wypieków, rzemieślnicy czekolady, mistrzowie ręcznie wytwarzający cukierkowe dzieła. Jak dodają organizatorzy, wystawcy sprostają wymaganiom każdego podniebienia oraz gustu, ponieważ zadbali, aby w jednym miejscu móc spróbować słodkich dobroci jak i znaleźć odpowiedni prezent dla najbliższych.

Festiwal Czekolady to również okazja, aby dowiedzieć się czegoś więcej na jej temat. Na uczestników czekają atrakcję – pokazy i szkolenia dla dzieci i dorosłych. O czekoladzie będą opowiadać ludzie dla których miłość do tego smakołyku stała się również sposobem na życie.

Słodka Wystawa? Brzmi kusząco i na pewno będzie prawdziwą ucztą dla oka. W Pałacu Kultury pojawią się piękne czekoladowe kreację, torty oraz wszystkie słodkie dzieła o zabarwieniu artystycznym. Wystawę będzie można podziwiać przez całe dwa dni trwania festiwalu nie obawiając się, że roztopi się na naszych oczach. Organizatorzy zapraszają osoby kochające wyśmienity smak i wspaniałe towarzystwo. Szczegóły znajdziecie tutaj.

Czekolada dobra na wszystko, nawet na kaszel?!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *