Marcin Prokop w niezwykłym rajdzie po USA

Takiego przewodnika nie znajdziecie nigdzie – Marcin Prokop ponownie wyrusza w podróż po Ameryce. Tym razem wraz ze swoim operatorem – tajemniczym Bebkiem – wybiorą się na wschodnie wybrzeże USA. Odwiedzą atrakcje Ohio, zobaczą Cleveland, zakręcą się pod Białym Domem i zabawią na ulicach Nowego Jorku.

Jak informują twórcy, program jest pełen nieprzewidywalnych sytuacji i abstrakcyjnego humoru. Zresztą, jak podkreślają, czego innego możemy spodziewać się po Marcinie Prokopie?

Podróż po Stanach rozpocznie się w mieście, które kiedyś było symbolem światowej motoryzacji. Dzisiaj fabryki świecą pustkami, a dzielnice zmieniły się nie do poznania. Jak wygląda Detroit po latach kryzysu? Jakie ma marzenia i aspiracje? Marcin Prokop wraz ze swoim operatorem Bebkiem przejadą się ulicami największego miasta w stanie Michigan. Opowiedzą o kolorowym Projekcie Heidelberg, który przywrócił uśmiech na twarzach mieszkańców upadającej dzielnicy. Pokażą jedną z największych świątyń masońskich. Odwiedzą też miejsca znane z filmu „8 mila” i zakręcą się pod domem kultowego muzyka Jacka White’a. Premiera 1 odcinka 3 serii „Niezwykłe Stany Prokopa” już dziś (17 listopada) o godz. 17:20 na antenie Travel Channel.

To słowo będzie kosztować linię lotniczą 63 tysiące złotych

Fot., źródło mat. prasowe

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *