Finał “Top model”. Kto zastąpi Joannę Krupę?

Ósmy sezon modowego show w Polsce dla wielu widzów był niezwykle emocjonujący. W ostatnim odcinku, który zostanie wyemitowany dziś (25.11)  o zwycięstwo walczyć będzie czterech finalistów i nie zabraknie niespodzianek. Olga, Sandra, Staszek czy Dawid – kto przekona do siebie widzów? 

W finale “Top model” nie zabraknie atrakcji muzycznych. Na żywo wystąpią Krzysztof Zalewski, Piotr Rogucki i Kuba Karaś oraz Rosalie. Zaprezentowane zostaną również zdjęcia z ostatnich sesji oraz relacja z okładkowej sesji magazynu Glamour, która w tym roku odbyła się na Kubie.

Program na żywo poprowadzi Michał Piróg i Magda Mołek, która zastąpi nieobecną Joannę Krupę. Modelka poinformowała o tym na swoim Instagramie.

– Kochani już niedługo finał @topmodelpolskatvn na @tvn.pl !!! ogromnie mi przykro ze nie pojawię się na finale, ale póki co muszę sie opiekować córeczka, która jeszcze jest za malutka by mi towarzyszyć w tym dniu. Dlatego tez postanowiłam zostać z moim baby, ale wspieram cała czwórkę finałową! Zastąpi mnie piękna @magda_molek ! Będę z całym sercem z Wami i oglądać na ziwo z Los Angeles ! Do zobaczenia! – napisała Joanna Krupa (pisownia oryginalna).

Uczestnicy podczas finału zaprezentują na wybiegu kolekcje znanych i cenionych projektantów – Mariusza Przybylskiego i duetu RAD, jak również młodych, wschodzących gwiazd świata mody. Na koniec, po podliczeniu głosów oddanych przez widzów, okaże się kto został zwycięzca ósmej edycji “Top Model”. Emisja już dziś (25.11) o 21:30 na antenie TVN.

Fot., źródło mat. prasowe

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *