“Złota pizza” powstanie, aby pobić Rekord Polski i wesprzeć WOŚP

To będzie wyjątkowa próba bicia pierwszego w kraju oficjalnego Rekordu Polski na największą pizzę o średnicy 57 centymetrów pokrytą w aż 90 procentach prawdziwym, jadalnym złotem. Oj, będzie na bogato! “Złota pizza” ma zostać wystawiona na aukcji, a całość środków zostanie przeznaczona na cele fundacji Wielkiej Orkiestry Świątecznej pomocy.

To nietypowe i jakże pyszne wydarzenie zaplanowano na 5 grudnia 2019 roku w jednym z lokali Pizzerii Biesiadowo w Aleksandrowie Łódzkim Dodatkowo na miejscu będzie obecna sędzina Biura Rekordów, która będzie nadzorowała przebieg próby, dokona finalnego pomiaru średnicy rekordowej złotej pizzy i jeśli przedsięwzięcie okaże się sukcesem, wręczy oficjalny certyfikat, potwierdzający Rekord Polski!

Wydarzenie jest organizowane w ramach 28. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy! “Złota pizza” ma zostać wystawiona na aukcji, a całość środków zostanie przeznaczona na cele fundacji WOŚP. Więcej informacji znajdziecie na stronie biurorekordow.pl/event/rekord-na-28-final-wielkiej-orkiestry-swiatecznej-pomocy/

Sklep, który zmienia życie na lepsze!

Fot., źródło newseria.pl/biuro-prasowe

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *