Pokaż bliskim, że są ważni i wyślij im wyjątkowe życzenie

Życzenia świąteczne coraz częściej przesyłamy w formie SMS-ów, MMS-ów, e-maili oraz za pośrednictwem mediów społecznościowych. Tak jak szybko je dostajemy, szybko o nich zapominamy. Poczta Polska zachęca, aby powrócić do papierowej karty świątecznej, którą można wysłać w standardowy sposób lub przez platformę Envelo.

Wysyłanie tradycyjnych bożonarodzeniowych życzeń jest bardzo proste. Wystarczy kupić kartę pocztową i znaczek, napisać życzenia oraz dane adresata i gotowe.

– Pokażmy swoim bliskim, że są dla nas ważni i wyślijmy im wyjątkowe życzenia. Przy okazji świąt odpocznijmy od e-świata. Papierowa kartka z życzeniami to nie tylko wyraz pamięci o tych, którym nie możemy złożyć życzeń osobiście, ale również wspaniała pamiątka i świąteczna dekoracja dla adresata – podkreśla Justyna Siwek, rzecznik Poczty Polskiej.

Dodatkowo Poczta Polska umożliwia wysłanie świątecznych życzeń przy użyciu aplikacji mobilnej Envelo lub za pośrednictwem strony internetowej envelo.pl/e-kartka. Wystarczy wybrać kartkę, napisać życzenia oraz podać dane adresata. Świąteczną kartkę można także zaprojektować samemu, wykorzystując własne zdjęcia. Wyjątkowy podarunek można stworzyć w kreatorze neokartek. Życzenia na rewersie można ułożyć samemu lub skorzystać z propozycji Envelo. Dzięki tym rozwiązaniom adresat otrzyma kartkę wydrukowaną na eleganckim, błyszczącym papierze i w kopercie wprost do skrzynki na listy.

– Kartki świąteczne to ważny element w polskiej tradycji bożonarodzeniowej. Dzięki nim możemy obdarować bliskich niezapomnianymi życzeniami. Co roku miliony ludzi, firm i instytucji składają życzenia właśnie w ten sposób. Pocztowa kartka świąteczna jest zawsze modna i mile widziana pod choinką – podsumowuje Justyna Siwek.

ZOBACZ TAKŻE:

Poczta Polska jest kobietą, która najczęściej ma na imię Anna

Fot. główne ma charakter poglądowy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *