Szuka Cię gwiazdor, czyli policja na tropie złodzieja

Polska policja w ostatnim czasie wykazuje spore poczucie humoru i odwołuje się do świątecznej stylistyki, choć niewątpliwie sprawa jest poważna. Ostatnio warszawscy mundurowi poprosili o pomoc w odnalezieniu trzech mężczyzn, którzy weszli w konflikt z prawem słowami: Nikt nie powinien spędzać świąt samotnie i w ukryciu. Teraz policjanci z Międzychodzia informują, że jeśli nie wiecie jaki zrobić prezent osobie widocznej na zdjęciach, to zadzwońcie na policję. Mundurowi zrobią mu niespodziankę.

Dalsza część komunikatu jest poważna. Międzychodzka policja zwraca się z prośbą o pomoc w ustaleniu tożsamości mężczyzny widocznego na publikowanych zdjęciach. Mężczyzna jest podejrzany o kradzież paliwa na stacji paliw w Międzychodzie do jakiej doszło 15 listopada 2019 roku około godziny 16. Tablice rejestracyjne są kradzione. Wszystkie osoby, które go rozpoznają lub mogą przyczynić się do ustalenia jego tożsamości proszone są o kontakt z komendą powiatową policji w Międzychodzie pod numer telefonu 95 748 8211, 95 748 8270 bądź osobiście w siedzibie komendy przy ul. Sikorskiego 22a. Informację można również przekazać do oficera prasowego pod numer 609-802-677.

Na stronie warszawskiej policji z kolei czytamy: Nikt nie powinien spędzać świąt samotnie i w ukryciu. Jeżeli masz informacje na temat miejsc pobytu poszukiwanych Mariusza Korniłowicza vel Noah Rosenkranz, Marka Kulikowskiego lub Pawła Załęskiego daj nam znać! Skontaktujemy ich ze Świętym Mikołajem, a gdyby nie miał dla nich prezentów, sami zaopiekujemy się nimi na święta. Zapewniamy anonimowość. Można dzwonić lub napisać mail. Nasze renifery dojadą w każde miejsce.

Szczegóły znajdziecie w linku poniżej

Świąteczny apel policji. Po poszukiwanych przyjadą reniferami

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *