“Narkotyki przenoszone drogą płciową” – szokujące tłumaczenie kierowcy

Nie uwierzycie jakiego tłumaczenia wysłuchali ostatnio policjanci tarnowskiej drogówki. Zatrzymali kierowcę samochodu, a że jego zachowanie wydało się im mocno podejrzane, przeprowadzili badania na zawartość alkoholu, o dziwo – z wynikiem negatywnym.

– Ponieważ dwudziestokilkulatek nadal dziwnie się sprawował, postanowili wykonać mu testy na zawartość substancji psychoaktywnych. I dobrze zrobili, bo na jaw wyszło, że jest pod wpływem narkotyków Nie to jednak wprawiło mundurowych w stan osłupienie, ale sposób tłumaczenia się mężczyzny, jak doszło do tego, że wsiadł “za kółko” po użyciu zakazanych środków. Kierowca nie przyznał się do zażycia narkotyków, stwierdził natomiast, że chwilę wcześniej odbył stosunek płciowy z dziewczyną, która takie substancje zażywała i całą odpowiedzialnością za zaistniałą sytuację obarczył właśnie ją. Prawdziwy dżentelmen…– stwierdzają tarnowscy mundurowi.

Za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości lub pod wpływem środka odurzającego grozi kara grzywny, ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do 2 lat oraz zakaz kierowania pojazdami.

Prawie setka dzieci nie pojechała na swoją pierwszą wycieczkę

Fot. ma charakter poglądowy, źródło FB Tarnowska Policja

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *