Policjanci publikują listę osób, które otrzymają darmowe bilety od policji

Pierwszy bilet otrzymuje pan Rafał Zabłocki, pseudonim Kojot, Cichy, syn Bogdana, zamieszkały w miejscowości Czołowo 21, gmina Radziejów w województwie kujawsko-pomorskie.

Poszukiwania prowadzi: Zespół Poszukiwań Celowych Wydziału Kryminalnego Komendy Wojewódzkiej Policji we Wrocławiu od dnia 31.10.2003 roku za popełnienie przestępstwa z art. 148 § 2 kk oraz za przestępstwo z art. 171 § 1 kk – tymczasowe aresztowanie na okres 14 dni.

 Poszukiwany 5 sierpnia 2003 roku w Jeleniej Górze, działając wspólnie i w porozumieniu z innymi mężczyznami, oddał z dwóch egzemplarzy broni palnej kilka strzałów w kierunku innego mężczyzny z zamiarem pozbawienia go życia. W wyniku odniesionych obrażeń ofiara zmarła. Poszukiwanemu zarzucono również to, że w okresie od marca 1998 r. do czerwca 1998 r. działając z innymi osobami w Polsce oraz w Szwecji nakłonił obywatelki polskie do prostytucji, pomagał im w tym procederze oraz czerpał z tego tytułu korzyści – informują policjanci.

Więcej informacji o poszukiwanym na stronie: poszukiwani.policja.pl. Osoby posiadające informacje na temat poszukiwanego proszone są o kontakt pod nr tel. 22 601 23 07 lub 112 lub e-mail poszukiwani@policja.gov.pl. Policjanci gwarantują anonimowość.

To kolejny raz w ostatnim czasie, kiedy policjanci w nietypowy sposób szukają osób, które weszły w konflikt z prawem. Szczegóły w linkach poniżej:

Świąteczny apel policji. Po poszukiwanych przyjadą reniferami

Szuka Cię gwiazdor, czyli policja na tropie złodzieja

Fot., źródło policja.gov.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *