Ukradł dezodorant. Najbliższe 5 lat może spędzić w celi

Mieszkaniec Bartoszyc w woj. warmińsko-mazurskim trafił do policyjnej celi po tym jak ukradł ze sklepu dezodorant wart kilkanaście złotych. Jak łatwo się domyślić, to nie wszystko co zrobił. 42-latek szarpał się z ochroniarzem i uderzył go, gdy ten próbował odebrać mu skradziony przedmiot. Tym samym zachowanie mieszkańca Bartoszyc było przestępstwem kradzieży rozbójniczej.

Wczoraj (27.01) przed godz. 12 funkcjonariusze z Bartoszyc otrzymali zgłoszenie, z którego wynikało, że jakiś mężczyzna najpierw szarpał się z ochroniarzem, a następnie uciekł ze sklepu. Interweniowali policjanci z prewencji, którzy w rozmowie z pracownikiem ochrony ustalili szczegóły zdarzenia.

 Uciekający mężczyzna wcześniej chciał wyjść ze sklepu z dezodorantem nie płacąc za niego. Ochroniarz próbował zatrzymać mężczyznę i odebrać mu skradziony przedmiot. Między nimi wywiązała się szamotanina, w trakcie której ochroniarz został odepchnięty i uderzony. Pracownik ochrony powiedział policjantom, że w grudniu minionego roku ten sam mężczyzna był ukarany przez policjantów mandatem karnym za kradzież z tego sklepu. Chwilę później znane już było nazwisko agresora – informują mundurowi. 

Policjanci zatrzymali go kilka ulic dalej. 42-latek miał przy sobie skradziony dezodorant. Przyznał się do zarzucanego mu czynu i został umieszczony w policyjnej celi. Dziś (28.01.), 42-latek usłyszał zarzut kradzieży rozbójniczej. Mężczyźnie grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

ZOBACZ TAKŻE:

Słabość do mocnego trunku będzie go sporo “kosztowała”

Fot., źródło policja.gov.pl

1 komentarz do wpisu “Ukradł dezodorant. Najbliższe 5 lat może spędzić w celi”

  1. Za kradzież dezodorantu dostanie 5lat, kierowca ,który zabił rodziców dwójki dzieci dostał 3lata. To tylko dowodzi kto rządzi tym państwem banda sukin….. ,żeby nie powiedzieć dobitniej. Pan prezes idzie do szpitala na zabieg ,wyłączają cały oddział, szary człowiek cierpi ponad miesiąc, lekarze są zbyt zajęci pożal się Boże politykiem. Dzięki niemu szary człowiek być może nigdy nie wróci do zdrowia, niewiadomo ,czy uda się uratować w ogóle jego życie…. dla jasności nie stoję za żadną partią polityczną, stoję za szarym człowiekiem, który jest olewany w tym kraju.

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

WieleLiter.pl