Wybrał kosztowny sposób okazywania uczuć. Lepiej tego nie powtarzać!

Jak drogie potrafi być nieprzemyślane okazywanie uczuć, przekonał się 29-letni mieszkaniec gminy Pozezdrze. Mężczyzna uszkodził pojazd matki swojej koleżanki. Na przedniej masce audi wyrył… serce. Ponadto uszkodził drzwi i przebił dwie opony. Poszkodowana wyceniła wartość strat na kwotę 1200 zł. Węgorzewscy kryminalni postawili zarzut 29-latkowi. Za to przestępstwo, grozi mu do 5 lat więzienia.

W poniedziałek (2.02) w godzinach popołudniowych do węgorzewskiej komendy wpłynęło zgłoszenie o uszkodzeniu samochodu marki Audi. Na miejscu mundurowi ustalili, że pojazd ma zarysowaną powłokę lakierniczą pokrywy silnika, na której wyryte jest… serce. Ponadto auto miało uszkodzone drzwi i przebite dwie opony. Pokrzywdzona oszacowała wartość straty na kwotę 1200 zł. Jak szybko ustalili policjanci, osobą tak nietypowo wyrażającą swoje uczucia był 29-letni mieszkaniec gminy Pozezdrze.

Mężczyzna usłyszał zarzut uszkodzenia mienia, do którego się przyznał. Nie chciał jednak wytłumaczyć, co dokładnie spowodowało u niego takie zachowanie. Teraz grozi mu kara do 5 lat więzienia.

Te wyznania miłości i nienawiści będą go sporo kosztować

fot., źródło policja.gov.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *