Polacy wygrywali dziesiątki, setki, tysiące i miliony złotych

W zeszłym roku wielu Polaków postanowiło sprawdzić osobiście czy to pieniądze potrzebne są do szczęścia, czy też może odwrotnie – to właśnie szczęście potrzebne jest do wygrania dużych pieniędzy. Dwie najwyższe wygrane w Lotto w 2019 roku przekroczyły 18 milionów złotych każda. 

We wszystkich losowaniach Lotto w 2019 roku odnotowano wygrane na kwotę ponad 511 milionów złotych, a w Lotto Plus na ponad 118 milionów złotych. W 2019 roku los uśmiechnął się do graczy prawie 13  milionów razy – tylekroć grający wygrali w Lotto i w Plusie – trafiając „trójki”, „czwórki”, „piątki” i „szóstki”. Te ostatnie przypadły w udziale 58 nowym Lottomilionerom. Łączna kwota wygranych wszystkich stopni odnotowanych w Lotto i Lotto Plus to prawie 630 milionów złotych. W każdy wtorek, czwartek i sobotę Polacy wygrywali dziesiątki, setki, tysiące i miliony złotych. Okrągłe kwoty na koncie pozwalają im teraz realizować swoje marzenia i plany.

Dwie najwyższe wygrane w Lotto w 2019 roku przekroczyły 18 milionów złotych każda. Los uśmiechnął się do tych graczy na wiosnę, bowiem to właśnie kwietniu i maju gracze w Rybniku i w Opocznie skreślili po sześć liczb wartych fortunę. W Lotto online najwyższa wygrana padła w kwietniu i wyniosła ponad 3 300 000 złotych. Najwyższe wygrane w Lotto i Lotto Plus w 2019 roku znajdziecie klikając tutaj.

W tym roku tez już padło wiele wygranych, w tym „szóstka” w Łomży warta ponad 29 milionów złotych. Szczegóły znajdziecie tutaj.

Przypomnijmy wybrane wygrane Lotto w ubiegłym roku.

W Warszawie ktoś wygrał 11 milionów złotych

Wałbrzych z nowym rekordem wygranej

Gliwice wyjątkowo szczęśliwym miastem. To już ósma „szóstka” w tej  miejscowości

Fot., źródło lotto.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *