Przy piwie postanowili wymierzyć karę znajomego

Trzech kolegów podczas picia alkoholu postanowiło dać nauczkę staremu znajomemu. Wsiedli do taksówki i pojechali do 45-latka, który mieszka w pobliskiej miejscowości na terenie gm. Tomaszów Lubelski. Wyciągnęli go przed dom i we trzech kopali go po całym ciele. Po chwili wsiedli do czekającej na nich taksówki i wrócili do Tomaszowa. Mężczyźni zostali zatrzymani i osadzeni w policyjnym areszcie. Usłyszeli już zarzuty za pobicie. Dwóch starszych sprawców usłyszało zarzut w ramach recydywy.

Z ustaleń policjantów wynika, że we wtorek trzech kolegów podczas spożywania alkoholu postanowiło dać nauczkę staremu znajomemu. Wsiedli do taksówki i pojechali do 45-latka, który mieszka w pobliskiej miejscowości na terenie gm. Tomaszów Lub. Będąc na miejscu, wyciągnęli go przed dom i we trzech kopali go po całym ciele. Po chwili wsiedli do czekającej na nich taksówki i wrócili do Tomaszowa.

– Przypadkowa osoba widząc co się dzieje, zadzwoniła na numer 112. Dyżurny wysłał na miejsce patrol policji. Mundurowi udzielili pomocy przedmedycznej pokrzywdzonemu, następnie przekazali go załodze karetki, która zabrała 45-latka do szpitala. Dzięki zeznaniom świadków i natychmiastowej reakcji policjantów bardzo szybko udało się ustalić sprawców. Mężczyźni zostali zatrzymani i osadzeni w policyjnym areszcie, musieli wytrzeźwieć, aby można było wykonać z nimi dalsze czynności procesowe. Tłumaczyli się, że chcieli dać nauczkę pokrzywdzonemu i dlatego go pobili – relacjonują lubelscy policjanci.

Mężczyźni usłyszeli już zarzuty za pobicie. Dwóch starszych sprawców usłyszało zarzut pobicia w ramach recydywy. Wszyscy sprawcy są dobrze znani organom ścigania.

Dwaj mężczyźni skatowali 38-latka, bo ochlapał błotem pieszych

Fot., źródło policja.gov.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *