Zapach zbliżającej wiosny wyciągnął go z kryjówki

Dzielnicowi ze śródmiejskiego komisariatu ukrócili 28-letniemu kielczaninowi unikanie odpowiedzialności. Zimę przeczekał w kryjówce, ale kolejnych 6 lat i 8 miesięcy już wiadomo gdzie spędzi

Za 28- latkiem od października 2019 roku poszukiwania prowadzili kryminalni. Mężczyzna został skazany prawomocnymi wyrokami m.in. za przestępstwa narkotykowe i naruszenie miru domowego. Ale kielczanin ani myślał rozliczyć się z Temidą i nie stawił się do zakładu karnego w wyznaczonym terminie. A pobyt w więziennej celi do krótkich należał nie będzie – łącznie 6 lat i 8 miesięcy. Informacja o poszukiwaniach trafiła do wszystkich policjantów. I właśnie na początku marca dzielnicowi z Komisariatu Policji III w Kielcach zwrócili uwagę na podejrzanie zachowującego się mężczyznę na ulicy Żytniej.

– Skazany na widok mundurowych szybko schował się w zaciemnione miejsce. Funkcjonariusze jednak widzieli nerwową reakcję podejrzewanego i szybko przystąpili do czynności. Jeszcze zanim przyszła odpowiedź z policyjnych systemów, dzielnicowi już skojarzyli nazwisko mężczyzny. Szybko ich przypuszczenia się potwierdziły. 28- latek był poszukiwany i spotkaniem z policjantami zakończył na długi czas swój pobyt na wolności – relacjonują kieleccy funkcjonariusze. 

ZOBACZ TAKŻE:

Urodzinowa impreza z nietypowym finałem

Fot. ma charakter poglądowy, źródło policja.gov.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *