Na rok za kratki, czyli historia nocnego melomana

Najbliższy rok spędzi za więziennym murem 29-letni mieszkaniec Skarżyska-Kamiennej. Mężczyzna został zatrzymany przez policjantów patrolówki w środową noc. Wówczas wyszło na jaw, że jest poszukiwany w celu odbycia kary pozbawienia wolności za pobicie. Nie byłoby w historii niczego szczególnego, gdyby nie fakt, że sam wezwał stróżów prawa.

Nietypową interwencję przeprowadzili w środową noc skarżyscy policjanci. Tuż po godzinie 2 pojechali do mieszkania na jednym z miejskich osiedli. Ze zgłoszenia wynikało, że mężczyzna potrzebuje pomocy, ponieważ jego matka wszczyna awantury i nie pozwala mu słuchać muzyki. Na miejscu stróże prawa ustalili, że 29-latek przebywa w mieszkaniu należącym do jego rodzicielki.

– Kobieta ze względu na późną porę nie życzyła sobie, aby syn słuchał muzyki. Po sprawdzeniu osób w policyjnych systemach szybko okazało się, że nocny meloman będzie musiał na dłużej rozstać się ze słuchaniem ulubionych dźwięków. Figurował bowiem, jako osoba poszukiwana w celu odbycia kary więzienia za pobicie, którego dopuścił się w przeszłości – informują policjanci ze Skarżyska-Kamiennej.

Skarżyszczanin trafił za kratki, gdzie spędzi najbliższy rok.

ZOBACZ TAKŻE:

Chciał sprawdzić punkty karne, ale zapomniał, że jest poszukiwany

Fot., źródło policja.gov.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *