Miłość, która wywołuje wiele emocji

Związki przystojnych mężczyzn z otyłymi partnerkami od dawna budzą mieszane uczucia. Krytyka bezlitosnego społeczeństwa potrafi dotkliwie zranić. Czy ich miłość będzie na tyle silna by pokonać uprzedzenia ze strony rodziny, przyjaciół i obcych?

Miłość ma różne oblicza. Ci Mężczyźni twierdzą, że uczucie do dużej kobiety to nie kwestia fetyszu, a preferencji. Tak, jak niektórzy wolą blond włosy czy brązowe oczy, oni wolą panie o większym rozmiarze. Jednak nie wszyscy są w stanie to zaakceptować.

Nowa seria dokumentalna „Miłość wagi ciężkiej” na antenie TLC pokaże losy trzech nietuzinkowych par. Przystojni mężczyźni postanowili związać się z otyłymi kobietami. Zakochani muszą zmierzyć się z brakiem akceptacji, surową krytyką ich miłości oraz atakami ze strony rodziny, przyjaciół a nawet obcych. Partnerzy za cenę własnego honoru chcą chronić swoje ukochane przed społeczeństwem, które potępia ich kontrowersyjną relację.

Z jakimi jeszcze problemami muszą mierzyć się te pary? Na czym opiera się taka relacja? Czy ciągłe okazywanie miłości wyleczy kompleksy na tle własnego wyglądu? Gdzie leży granica między preferencją a fetyszem? I wreszcie czy taka miłość przezwycięży brak społecznej akceptacji?

Kim są bohaterowie serii “Miłość wagi ciężkiej”?

Joy i Chris, którzy swój związek budują już od trzech lat, są gotowi przenieść go na wyższy poziom. Jednak rodzina i przyjaciele Joy mają obawy, że ze względu na dużą wagę dziewczyna nie będzie w stanie nadążyć za dynamicznym stylem życia Chrisa.

Kristin i Rusty są małżeństwem od dwóch lat i pragną dziecka bardziej niż cokolwiek innego. Kiedy Kristin dowiaduje się, że aby zajść w ciążę konieczna jest operacja zmniejszenia żołądka i zrzucenie wielu kilogramów, załamuje się. W związku pojawiają się nieporozumienia, podsycane przez rodziny obu małżonków.

Pomimo wagi ponad 180 kilogramów Adrianna odbudowuje pewność siebie dzięki trwającemu już dwa lata związkowi z Ricardo. Niestety, wobec niekończących się ataków ze strony znajomych chłopaka, jego byłej dziewczyny, a nawet obcych, Adrianna zaczyna wątpić w to, że zasługuje na miłość. Jak długo będzie w stanie znieść te upokorzenia?

Seria składa się z trzech odcinków.  Premiera amerykańskiego programu już w poniedziałek, 23 marca o godzinie 20.30 na TLC.

Kiedy miłość staje się chorobą

Fot., źródło mat. prasowe

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *