Wystarczył mu jeden zakład chybił trafił. Wygrał prawdziwą fortunę

O wielkim szczęściu może mówić gracz, który tuż przed świętami zagrał w kolekturze LOTTO przy ul. Kunickiego 141 w Lublinie. Trafił on bowiem „szóstkę” wartą aż 23 769 336,10 złotych. Co ciekawe graczowi do rozbicia kumulacji wystarczył tylko jeden zakład na chybił trafił.

A oto liczby wylosowane w Lotto 9 kwietnia: 3, 13, 14, 26, 37, 38. Lublin to bardzo szczęśliwe miasto dla graczy. Trafiona „szóstka” to siedemnasta i zarazem najwyższa główna wygrana w tym mieście. Dodajmy także, że w tym samym losowaniu Lotto oraz Lotto Plus odnotowano niemal 100 tysięcy wygranych niższych stopni. Rozbita 9 kwietnia kumulacja narastała od 1 marca przez siedemnaście losowań.

Ponadto w dziewiątym z rzędu losowaniu Eurojackpot nie odnotowano głównej wygranej w żadnym z krajów, w których dostępna jest gra. Oznacza to, że rekordowa kwota w puli na główną wygraną w historii gier liczbowych w Polsce – 410 milionów złotych jest nadal do wygrania. A o to liczby wylosowane 10 kwietnia w Eurojackpot: 2, 7, 8, 43, 50 oraz 2, 3.

Nie odnotowano w tamtym losowaniu wprawdzie głównej wygranej, ale w Polsce padło ponad 38 tysięcy wygranych niższych stopni. Zgodnie z zasadami gry, gdy pula na wygrane I stopnia osiągnie maksymalny pułap, automatycznie zwiększa się pula na wygrane II stopnia. Oznacza to, że w przyszły piątek może ona wynieść nawet 90 000 000 złotych.

10 procent ze sprzedaży online produktów LOTTO trafia na walkę z koronawirusem i jego skutkami. 

ZOBACZ TAKŻE:

Właściciel kuponu wartego ponad 193 milionów złotych odebrał rekordową wygraną

Fot. główne ma charakter poglądowy. Źródło mat. prasowe

1 komentarz do wpisu “Wystarczył mu jeden zakład chybił trafił. Wygrał prawdziwą fortunę”

Dodaj komentarz

WieleLiter.pl