Nagi, kompletnie pijany 29-latek na 15-metrowym kominie

Niebezpieczna fantazja poniosła dwóch panów z Libiąża w woj. małopolskim, którzy nie wykazali umiaru w piciu. Jeden z nich zaprezentował się w stroju Adama, a obaj wykazali doprawdy “imponujące” wyniki stężenia alkoholu we krwi.

Libiąska policja została powiadomiona o nagim mężczyźnie, który na ul. Jazdówka w Libiążu wyszedł na 15-to metrowy komin. Przybyły na miejsce interweniujący patrol przy kominie zastał nie jednego, a dwóch nietrzeźwych mężczyzn, a wokół nich mnóstwo porozrzucanych pustych butelek po alkoholu.

29-latek z Libiąża, którego nie wzruszała obecność patrolu Policji, leżał nago na ziemi oświadczając, że faktycznie wyszedł na komin, „ale nie miał zamiaru z niego skakać”. Zachowywał się wobec funkcjonariuszy arogancko, jednocześnie wyzywał ich wulgarnie. Obaj mężczyźni zostali poddani badaniu na zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu (z wynikami: 29-latek 2,5 promila, 49-latek 2,9 promila). Noc spędzili w pomieszczeniach dla zatrzymanych w chrzanowskiej komendzie –  informują policjanci z Libiąża.

Jak dodają mundurowi, zatrzymani mężczyźni oprócz tego, że dopuścili się złamania obowiązujących obostrzeń i wyszli z domów w celu wspólnego spożywania alkoholu, za co mogą zostać ukarani w drodze decyzji administracyjnej przez służby sanitarne karą pieniężną w wysokości od 5000 zł do 30000 zł, to dodatkowo młodszy z mężczyzn usłyszał zarzut znieważenia funkcjonariusza, za co grozi kara do roku pozbawienia wolności.

ZOBACZ TAKŻE:

Ile Polacy potrafią wypić? Alkoholowe rekordy promili

Fot. ma charakter poglądowy, źródło policja.gov.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *