Łamał przepisy, bo wiózł zakrwawioną matkę do szpitala

Policjanci z ostrowieckiej drogówki zatrzymali 57- latka, który kierując osobowym volkswagenem złamał przepisy ruchu drogowego. Jak się okazało w pojeździe znajdowała się 76-letnia kobieta z silnie krwawiącą raną ręką. Mundurowi natychmiast podjęli decyzję o eskorcie i zapewnili potrzebującej pomocy bezpieczny dojazd do szpitala.

Do zdarzenia doszło w sobotę tuż przed godziną 12. Wtedy to policjanci z ostrowieckiej drogówki na ul. Bałtowskiej zatrzymali do kontroli drogowej osobowego volkswagena, którego kierujący przekroczył dozwoloną prędkość.

– Z relacji 57-letniego kierowcy wynikało, że pośpiech spowodowany jest tym, iż wiezie on swoją 76-letnią matkę do szpitala. Kobieta miała silne krwawiącą ranę prawej ręki, która powstała w wyniku prac z użyciem piły spalinowej. Mundurowi błyskawicznie podjęli decyzję o eskorcie i zapewnili potrzebującej pomocy kobiecie szybki dojazd do szpitala – informuje Ewelina Wrzesień z policji w Ostrowcu Świętokrzyskim.

Dzięki błyskawicznej pomocy policjantów 76-letnia kobieta szybko i bezpiecznie trafiła do ostrowieckiego szpitala, gdzie udzielono jej specjalistycznej pomocy.

ZOBACZ TAKŻE:

Uciekając z miejsca włamania, nadział się na metalowe ogrodzenie

Fot. ma charakter poglądowy. Źródło policja.gov.pl

Dodaj komentarz

WieleLiter.pl