Policja z Miami – chcecie przeżyć to jeszcze raz?

„Policjanci z Miami” to hit lat 80. XX wieku. Serial przyciągnął przed ekrany telewizorów miliony widzów spragnionych widoku pięknych kobiet, przystojnych mężczyzn i luksusowych samochodów

„Policjanci z Miami” to jeden z najpopularniejszych seriali kryminalnych lat 80 XX wieku. Seria uhonorowana Złotym Globem oraz Emmy wyznaczała standardy stylu dla wszystkich późniejszych dramatów kryminalnych. Głównymi bohaterami są detektywi Crockett i Tubbs, pracujący w wydziale obyczajowym i zajmujący się głównie śledztwami dotyczącymi przemytu narkotyków. W akcji serialu zobaczyć można luksusowe samochody, markowe ubrania i wyjątkowe ujęcia Florydy.

Jak podaje Wikipedia, serial był emitowany przez 5 sezonów. W sumie powstało 111 odcinków. Od początku zdobył ogromną popularność świeżością tematu, który podejmował i nowatorskim stylem narracji polegającym na stwarzaniu wrażenia „filmowania z ręki”. W latach 80. XX wieku Miami było centrum przemytu i rozprowadzania kokainy i większość wątków filmu odnosiło się do tej tematyki.

Od poniedziałku (11 maja) widzowie Telewizji WP będą mogli przenieść się do tego świata policyjnych śledztw i pościgów. Serial “Policjanci z Miami” emitowany będzie od poniedziałku do czwartku o godzinie 19. Na początek pokazane zostaną wszystkie 23 odcinki pierwszej serii.

Fot.  Wikimedia/domena publiczna. Źródło Wikipedia, mat. prasowe

Dodaj komentarz

WieleLiter.pl