Drag queen spełnią ich marzenia

Te Królowe o metamorfozach wiedzą chyba wszystko. Za dnia to niepozorni mężczyźni, nocą przemieniają się w stand-uperki, piosenkarki, tancerki i specjalistki od kobiecych kształtów.

Scena i mikrofon to ich żywioł, a rozbawienie ludzi – największa pasja. Lata występów przed publicznością dały im potężną odwagę i pewność siebie. Wiedzą też jak pokochać swoje ciało, zaakceptować je i czerpać radość z bycia sobą. Teraz nauczą tego innych, pragnących zmian bohaterów, których w życiu czeka ważna zmiana lub wydarzenie. Znane z popularnego amerykańskiego reality show “RuPaul’s Drag Race” Alexis Michelle, BeBe Zahara Benet, Jujubee oraz Thorgy Thor poprowadzą nowy, sześcioodcinkowy program na antenie TLC „Przemiana w stylu drag queen”. Pierwszy odcinek zobaczymy już 12 maja o godz. 21:30.

„Przemiana w stylu drag queen” to mieszanka spektakularnych metamorfoz z doskonałą, nieprzewidywalną komedią i wzruszającymi do łez historiami. W każdym odcinku prowadzące spełnią marzenie jednej bohaterki, przygotowując ją na ważny dla niej dzień lub wydarzenie z życia. Poznamy m.in. rozczarowaną swoim wyglądem w sukni pannę młodą, absolwentkę, która na zjeździe maturalnym chce zrobić wrażenie na licealnych kolegach, czy kobietę, która po zrzuceniu ponad 50 kilogramów pragnie na nowo nauczyć się żyć we własnym ciele.

Fryzury, makijaż i ubiór, który podkreśla kształty, ukrywając niedoskonałości to specjalność drag queen. W tym programie wykorzystają wszystkie swoje talenty! Każda z prowadzących doradzi w innej dziedzinie: Alexis Michelle specjalizuje się w makijażu ślubnym i wieczorowym, BeBe to doświadczony organizator wydarzeń i kreator wnętrz, Jujubee to ekspertka od mody, znana ze swojego oryginalnego stylu, połączenia „drag couture” i mody damskiej, a Thorgy Thor to profesjonalny muzyk, który wie, jak rozkręcić imprezę. Nie można odmówić im charyzmy!

Sztuka drag queen wciąż pozostaje niezrozumiała. Królowe przekonają się o tym odwiedzając różne części Stanów Zjednoczonych. Spotkają się z różnym nastawieniem do ich wyglądu w odwiedzanych przez nie miast. Jak przekonają do siebie konserwatywnych rodziców, przyjaciół i znajomych bohaterów?

ZOBACZ TAKŻE:

410 milionów złotych znalazło właściciela

Fot., źródło mat. prasowe

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *