Znalazł portfel i nie zachował się jak należy

Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Końskich zatrzymali 34-latka, podejrzanego o to, że nocy z soboty na niedzielę zabrał pozostawiony przez klienta stacji paliw portfel z dokumentami i pieniędzmi w kwocie 5 tysięcy złotych. Teraz mężczyźnie grozi do 5 lat pozbawienia wolności.

W nocy z soboty na niedzielę, na terenie jednej ze stacji paliw w Końskich, klient przez roztargnienie pozostawił na parapecie zewnętrznym budynku portfel, w którym oprócz dokumentów były pieniądze w kwocie 5000 złotych. Kiedy mężczyzna się zorientował i wrócił na teren stacji, portfela już nie było. Poszkodowany o tym fakcie zawiadomił koneckich stróżów prawa.

Sprawą zajęli się policjanci z wydziału kryminalnego, którzy szybko ustalili osobę mogącą mieć związek z tym przestępstwem. Do policyjnej celi trafił 34-letni mieszkaniec gminy Końskie. Policjanci odzyskali utracone przez poszkodowanego pieniądze. We wtorek mężczyzna usłyszał zarzuty, do których się przyznał. Za popełnione przestępstwo grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

ZOBACZ TAKŻE:

Zanim zauważył kradzież, już odzyskał swój sprzet

Fot. główna ma charakter poglądowy. Źródło policja.gov.pl

Dodaj komentarz

WieleLiter.pl