Chciał pozostać nieuchwytny niczym filmowy, czarny charakter

Na terenie jednej ze stacji paliw w powiecie jędrzejowskim w woj. świętokrzyskim pijany mężczyzna niezadowolony faktem, że nie udało mu się zdobyć alkoholu postanowił rozładować emocje uszkadzając kilka aut. 

Do zdarzenia (15.05) doszło dzisiejszej nocy około godziny 1. Dyżurny jędrzejowskiej komendy został poinformowany o młodym mężczyźnie, który uszkodził kilka samochodów zaparkowanych przy jednej ze stacji paliw. Jak się okazało, agresor przed zdarzeniem był na wspomnianej stacji, chciał „zakupić” alkohol na tzw. zeszyt.

 – Niezadowolony i wręcz oburzony wyszedł na zewnątrz i uzbroiwszy się w kij wyładował swoje emocje na czterech autach wybijając w nich szyby. Po wszystkim mężczyzna oddalił się z miejsca. Mieszkaniec powiatu postanowił pozostać nieuchwytny niczym filmowy czarny charakter. Swoje ubranie wraz z kijem, którym się posłużył postanowił spalić. Na nic jednak zdało się zacieranie tropu  – podkreślają mundurowi z KPP Jędrzejów.

Policjanci szybko ustalili personalia mężczyzny i już z samego rana zapukali do drzwi 22-latka. Zaskoczony mężczyzna z domu trafił do policyjnej celi, gdzie wytrzeźwieje. Swoje zachowanie już trzeźwy i nieuzbrojony będzie tłumaczył przed sądem.

ZOBACZ TAKŻE:

Ile batoników z alkoholem trzeba zjeść, żeby stracić prawo jazdy?

Fot. ma charakter poglądowy. Źródło mat. prasowe

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *