Jesteś z Podhala, a wystający brzuch coraz bardziej Ci przeszkadza? Możesz to zmienić

Ruszają castingi do drugiego sezonu “Kanapowców”. Jesteś z Podhala, wystający brzuch coraz bardziej Ci przeszkadza, a powiedzenie „kochanego ciała nigdy za wiele” stało się najlepszym opisem Twojej sylwetki? Jesteś gotowy na prawdziwą rewolucję? Zgłoś się do programu i odmień swoje życie!

Pierwszy sezon “Kanapowców” okazał się hitem stacji TTV, więc podjęcie decyzji o realizacji drugiej edycji było tylko kwestią czasu. Tym razem poszukiwani są bohaterowie z Podhala, którzy będą walczyć o powrót do zdrowej sylwetki.

Wygodna kanapa, chipsy, piwko i dobry film. Eksperci alarmują, a TTV działa! W Polsce nadwaga dotyczy już ponad 68% mężczyzn. W drugim sezonie „Kanapowców” pięciu najodważniejszych ponownie dostanie szansę, by zadbać o swoje zdrowie i formę. Pod opieką trenera zmienią nie tylko swój wygląd, ale i styl życia. W pierwszej edycji programu udział wzięli mieszkańcy Śląska i Zagłębia. W drugim sezonie przeniesiemy się na przepiękne Podhale.

Jak się zgłosić do Kanapowców? Wystarczy otworzyć formularz producenta i wypełnić niezbędne dane na stronie masskoncept.pl/castingi

„Kanapowcy” to polska wersja formatu „Real men”, który dotychczas pokazany został w 14 krajach, m.in. w Niemczech, Estonii, Łotwie, Holandii oraz Szwecji. Formuła programu polega na tym, że kliku otyłych mężczyzn pod opieką trenera w kresie kilku miesięcy próbuje zmienić swój styl życia. Za produkcję polskiej wersji odpowiada firma MASS KONCEPT.

Uwielbiają piwo, nienawidzą ćwiczeń i nie wstydzą się swoich nawyków!

Fot., źródło TTV/MASS KONCEPT

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *