Kurier przewoził 3,5 tysiąca porcji narkotyków

Gdańscy policjanci zatrzymali 28-letniego mężczyznę, który w samochodzie przewoził 3,5 tysiąca porcji substancji psychotropowych i środków odurzających m.in. amfetaminę, kokainę oraz marihuanę. Wczoraj mężczyzna został doprowadzony do prokuratury. Policjanci cały czas pracują nad tą sprawą. 

Kryminalni z komisariatu we Wrzeszczu zajmujący się zwalczeniem przestępczości narkotykowej podczas swojej pracy zdobyli informację o mężczyźnie, który miał przewozić narkotyki.

– Funkcjonariusze przed godziną 3 rano zatrzymali go do kontroli drogowej w rejonie dzielnicy Wrzeszcz. Podczas kontroli i przeszukania samochodu policjanci potwierdzili wcześniej zdobyte informacje i w samochodzie 28-latka w torbie, która leżała na podłodze w aucie znaleźli pakunki z zawartością różnych substancji psychotropowych i odurzających – informują policjanci z Gdańska.

Policjanci zabezpieczyli m.in. amfetaminę, kokainę, marihuanę oraz blisko 900 tabletek z zawartością MDMA, którą przekazali do zbadania biegłemu. Wstępna ekspertyza wykazała, że policjanci zabezpieczyli ponad 3,5 tys. porcji narkotyków. Kryminalni zatrzymali 28-letniego mieszkańca Kętrzyna i osadzili go w policyjnej celi. Wczoraj mężczyzna zostanie doprowadzony do prokuratury. Za posiadanie znacznej ilości narkotyków grozi 10 lat więzienia.

ZOBACZ TAKŻE:

69-latka przyniosła narkotyki do sądu, bo chciała usprawiedliwić nieobecność syna

 

Fot., źródło policja.gov.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *